Nigdy się

nie poddałem

WIELKIE ŚMIAŁE CELE

czyli jak inspirować siebie i innych do wysokich lotów

POBIERZ BEZPŁATNIE

BEZPŁATNY E-BOOK

Autobiografia Ryszarda Pieńkowskiego,

właściciela Inforu, twórcy bazy INFORLEX i Dziennika Gazety Prawnej

Ryszard Pieńkowski

Założyciel i właściciel Infor PL, jednego z największych w kraju dostawców informacji gospodarczej i prawnej. Twórca Dziennika Gazety Prawnej – marki znajdującej się w pierwszej dwudziestce na liście 500 najbardziej wartościowych polskich marek. Założyciel ponad 100 czasopism i biuletynów specjalistycznych, które wydawane były w trakcie 34 lat działalności firmy.


Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowego Studium Organizacji i Zarządzania na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, a także Podyplomowego Studium Zarządzania Wartością Firmy Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Przez 10 lat obecny na liście 100 najbogatszych Polaków tygodnika Wprost. Menedżer z 50-letnim doświadczeniem w kierowaniu ludźmi. Obecnie jako Przewodniczący Rady Nadzorczej Infor PL zajmuje się badaniami i rozwojem oraz strategią firmy, a także kapitałem ludzkim.

Więcej na stronie autora: ryszardpienkowski.pl

Formularz

Aby otrzymać bezpłatnego e-booka

„WIELKIE ŚMIAŁE CELE, czyli jak inspirować siebie i innych do wysokich lotów” prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Ryszard Pieńkowski

Copyright

2023