CZYTAJ BEZPŁATNIE
HR EXCELLENCE 2022

prezent z okazji Światowego dnia HR-owca

menedżer personalny w czasach BANI
#HR DAY
Thanks to HR’s HEROES

wydanie specjalne P&Z

Zapraszamy do czytania wyjątkowego prezentu jaki przygotowaliśmy z okazji Światowego dnia HR-owca!

jak najpierw zadbać o siebie, aby móc zadbać o innych, czyli jak HR-owiec może przetrwać w świecie (na) BANI?


jak odnaleźć wewnętrzną moc czyli zrównoważony rozwój osobisty z MATRYCAMI HOPERS


jak działa podejście systemowe w doborze kluczowych pracowników


5 kroków analizy konfliktu w organizacji, które pomogą Ci przygotować strategię działania


dokąd pędzi ta lokomotywa? Rynek pracy po wybuchu wojny w Ukrainie.


kształcenie na miarę potrzeb nowego świata.


kolejne przetasowania w koszyku benefitów


jak zadbać o pracownika w okresie inflacji


tarczę językową dla firm

Sprawdź :

Autorka modelu HOPERS®. Certyfikowany Coach i Business Coach International Coaching Community. Certyfikowany Coach w podejściu Zen Coachingu. Certyfikowany Refleksolog International Academy Reflexology and Meridian Therapy (European Academy of Reflexology). Partner merytoryczny w InnerMastering® INSTITUTE.


Uczestniczy w tworzeniu i budowaniu świata, w którym ludzie żyją w spełnieniu i wewnętrznym dobrostanie. Jej misją jest szerzenie wiedzy o rozwojowym modelu systemowym HOPERS® i edukowanie w zakresie praktycznego wdrażania, opracowanych na jego podstawie, zindywidualizowanych MATRYC MOCY i SIŁY HOPERS®. Prowadzi zajęcia z modelu HOPERS® w ramach rozwojowych programów CORE, I’M Coach, I’M HR w InnerMastering® INSTITUTE.


Ukończyła studia magisterskie w Szkole Głównej Planowania i Statystyki (obecnie Szkole Głównej Handlowej) na wydziale Ekonomiki Produkcji. Studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego w zakresie Coachingu Profesjonalnego. Specjalistyczne szkolenia certyfikacyjne International Coaching Community. Trening certyfikacyjny Zen Coachingu. Cykl warsztatów dla zaawansowanych Coachów i Mentorów z Coachingu Integratywno-Transpersonalnego. Kurs Analizy Transakcyjnej wraz ze szkoleniem 101 EATA (European Association for Transactional Analysis), warsztaty PCM® 1 i PCM® 2 (Process Communication Model®). Szkolenia certyfikacyjne z wybranych psychometrycznych narzędzi rozwojowych. Certyfikacyjny kurs refleksologii według metody Inge Dougans I oraz II stopnia.


Towarzyszy klientom w wewnętrznej przemianie na drodze ich rozwoju osobistego, stosując model HOPERS® w sesjach coachingowych, mentorskich, konsultacjach. Inspirację i wiedzę ekspercką czerpie z bogatego dorobku zawodowego. Z ponad 30. letniego doświadczenia w pracy na stanowiskach menedżerskich i zarządzających w zakresie marketingu i sprzedaży. Z 20. letniej praktyki w tworzeniu i organizacji sieci sprzedaży oraz organizacji przedsięwzięć biznesowych w dużych firmach produkcyjnych. Z 15. letniej praktyki refleksoterapeutycznej.

Sylwia Arletta Przygoda

FORMULARZ
Chcę pobrać bezpłatne wydanie specjalne Personel&Zarządzanie
HR EXCELLENCE 2022

© INFOR PL Spółka Akcyjna