Biuro Obsługi Klienta:
801 626 666
ZAPISZ SIĘ
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

20.04.2021 r.

9.00 - 9.25

Telepraca – zasady działania i perspektywy po pandemii
Temat spotkania:
Paula Koczara
Zapraszamy na bezpłatne spotkanie online
Ekspert

Spotkania odbywają się w formule „na żywo” w każdy wtorek o godzinie 9.00. Przy porannej kawie poruszamy najbardziej aktualne tematy, które stanowią także zasób kompleksowej bazy wiedzy INFORLEX. Rozmawiamy o podatkach, księgowości, rachunkowości, kadrach i płacach. 20 kwietnia zapraszamy Państwa na wyjątkowe spotkanie online dotyczące telepracy. Podczas spotkania nasz ekspert odpowie na pytania:

ZAPISZ SIĘ

Serdecznie zapraszamy!

Aby być na bieżąco z proponowanymi przez nas tematami kolejnych spotkań z cyklu Kawa z INFORLEX, prosimy o śledzenie naszych mediów społecznościowych Facebook i Linkedin. Będzie tam możliwość poznania kolejnych tematów spotkań i zapisania się na wydarzenia.

Kawa z INFORLEX - cykl bezpłatnych spotkań online!

  • Czym jest telepraca i czym różni się od pracy zdalnej
  • Jak wprowadzić telepracę w zakładzie pracy
  • Czy pracownik może sprzeciwić się wykonywaniu pracy w formie telepracy
  • Czy obecnie zwiększa się zainteresowanie telepracą, z jakich względów
  • Czy po wprowadzeniu telepracy, pracodawca może oczekiwać pracy w systemie rotacyjnym
Paula Koczara
Ekspert:
Radca prawny, Associate w praktyce prawa pracy kancelarii Bird & Bird
Doradza klientom od 2011 roku. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących indywidualnego i zbiorowego prawa pracy. Posiada także doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu ubezpieczeń społecznych, w tym obsłudze procesów zbiorowych przeciwko Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych oraz w prowadzeniu spraw związanych z projektami restrukturyzacyjnymi i zwolnieniami grupowymi, prawno-pracowniczymi aspektami połączeń spółek, negocjacjami porozumień grupowych i prowadzeniem sporów zbiorowych. Wspiera przedsiębiorców w bieżącym doradztwie związanym z prawem pracy ze szczególnym uwzględnieniem kształtowania polityk wynagradzania, benefitach pracowniczych, zgodności z przepisami dotyczącymi równego traktowania w zatrudnieniu. Przed dołączeniem do Bird & Bird zdobywała doświadczenie w polskich kancelariach prawnych. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz polityki społecznej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Aktualnie przygotowuje rozprawę doktorską poświęconą ekonomicznym aspektom ubezpieczeń społecznych. Jest radcą prawnym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu.
SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE
Spotkanie online rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa około 25 minut.
Spotkanie jest przeznaczone do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie - 20.04.2021 r., od godz. 9.00.
Tylko zarejestrowani uczestnicy otrzymają dostęp do spotkania.
Osoby, które zapiszą się na spotkanie online, dzień przed otrzymują w osobnym e-mailu link do transmisji.
Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie przewodowe).
FORMULARZ REJESTRACJI

W przypadku jednoosobowych działalności gospodarczych w rozumieniu CEiDG oraz konsumentów w rozumieniu Regulaminu akcji promocyjnej webinarium wpisz „nie dotyczy”.

Zamawiam uczestnictwo w bezpłatnym spotkaniu online:

Telepraca – zasady działania i perspektywy po pandemii

Termin: 20 kwietnia 2021 r., godz. 9.00-9.25


Dane zamawiającego:

© INFOR PL Spółka Akcyjna