Biuro Obsługi Klienta:
801 626 666
ZAPISZ SIĘ
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

13.04.2021 r.

9.00 - 9.30

Odpowiedzialność Biura Rachunkowego
Temat spotkania:
Hubert Łuczyński
Zapraszamy na bezpłatne spotkanie online
Ekspert
Sporządzanie postanowień umownych
Ekspert
Marcin Szabłowski

Spotkania odbywają się w formule „na żywo” w każdy wtorek o godzinie 9.00. Przy porannej kawie poruszamy najbardziej aktualne tematy, które stanowią także zasób kompleksowej bazy wiedzy INFORLEX. Rozmawiamy o podatkach, księgowości, rachunkowości, kadrach i płacach. 13 kwietnia zapraszamy Państwa na wyjątkowe spotkanie online dedykowane biurom rachunkowym. Podczas spotkania nasi eksperci podpowiedzą jak biura mogą chronić się przed nadmierną odpowiedzialnością oraz niekorzystnymi zapisami w umowach. Odpowiemy na pytania:

ZAPISZ SIĘ

Serdecznie zapraszamy!

Aby być na bieżąco z proponowanymi przez nas tematami kolejnych spotkań z cyklu Kawa z INFORLEX, prosimy o śledzenie naszych mediów społecznościowych Facebook i Linkedin. Będzie tam możliwość poznania kolejnych tematów spotkań i zapisania się na wydarzenia.

Kawa z INFORLEX - cykl bezpłatnych spotkań online!

  • Czy klienci biur rachunkowych starają się narzucać jakieś zapisy umowne, które mogą być niekorzystne dla księgowych. Czy powinno unikać się pewnych postanowień
  • Jakie zapisy w umowach pomagają chronić biuro rachunkowe przed odpowiedzialnością. Także w tych umowach, które nakładają na księgowe obowiązek świadczenia innych usług niż samo księgowanie np. sporządzanie umów, zakładanie spółek, firm
  • Czy poza samą umową są jakieś standardy zachowania biura / księgowej wobec klienta, aby nie narazić się na odpowiedzialność
Hubert Łuczyński
Ekspert:
Radca prawny w Kancelarii prawnej KPLM
Absolwent prawa na Uniwersytecie Warszawskim, interesuje się tematyką odpowiedzialności odszkodowawczej oraz postępowań karnych. Były arbiter w Sądzie Arbitrażowym przy Krajowej Izbie Gospodarczej, pracował jako wykładowca w szkole wyższej.
Marcin Szabłowski
Ekspert:
Adwokat w Kancelarii prawnej KPLM
Ukończył z wyróżnieniem prawo na Uniwersytecie Warszawskim, zajmuje się bieżącą obsługą prawną biur rachunkowych oraz zagadnieniami prawnymi dotyczącymi ich relacji z klientami. W jego kręgu zainteresowań pozostaje także prawo spółek. Autor licznych artykułów dotyczących kwestii prawnych związanych z biurami rachunkowymi, wiele z nich zostało opublikowanych w Monitorze Księgowego – renomowanym czasopiśmie wydawanym przez INFOR.
SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE
Spotkanie online rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa około 30 minut.
Spotkanie jest przeznaczone do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie - 13.04.2021 r., od godz. 9.00.
Tylko zarejestrowani uczestnicy otrzymają dostęp do spotkania.
Osoby, które zapiszą się na spotkanie online, dzień przed otrzymują w osobnym e-mailu link do transmisji.
Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie przewodowe).
FORMULARZ REJESTRACJI

W przypadku jednoosobowych działalności gospodarczych w rozumieniu CEiDG oraz konsumentów w rozumieniu Regulaminu akcji promocyjnej webinarium wpisz „nie dotyczy”.

Zamawiam uczestnictwo w bezpłatnym spotkaniu online:

Odpowiedzialność Biura Rachunkowego – sporządzanie postanowień umownych

Termin: 13 kwietnia 2021 r., godz. 9.00-9.30


Dane zamawiającego:

© INFOR PL Spółka Akcyjna