Biuro Obsługi Klienta:
801 626 666
ZAPISZ SIĘ
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

02.03.2021 r.

9.00 - 9.25

Kursy walut z podatku dochodowego w VAT
Temat spotkania:
Radosław Kowalski
Zapraszamy na bezpłatne spotkanie online
Ekspert
Czy warto stosować

Spotkania odbywają się w formule „na żywo” w każdy wtorek o godzinie 9.00. Przy porannej kawie poruszamy najbardziej aktualne tematy, które stanowią także zasób kompleksowej bazy wiedzy INFORLEX. Rozmawiamy o podatkach, księgowości, rachunkowości, kadrach i płacach. 2 marca zapraszamy Państwa na wyjątkowe spotkanie online, podczas którego odpowiemy na pytania dotyczące stosowania kursów walut z podatku dochodowego w VAT, m.in.:

ZAPISZ SIĘ

Serdecznie zapraszamy!

Aby być na bieżąco z proponowanymi przez nas tematami kolejnych spotkań z cyklu Kawa z INFORLEX, prosimy o śledzenie naszych mediów społecznościowych Facebook i Linkedin. Będzie tam możliwość poznania kolejnych tematów spotkań i zapisania się na wydarzenia.

Kawa z INFORLEX - cykl bezpłatnych spotkań online!

  • Czy podatnik musi informować naczelnika urzędu skarbowego o wyborze kursu z podatku dochodowego dla potrzeb VAT
  • Czy podatnik, który wybrał kurs z podatku dochodowego dla VAT powinien stosować go przy rozliczaniu podatku naliczonego oraz jak ma wyznaczyć kwotę VAT naliczonego z faktury jeżeli sprzedawca stosuje kurs identyfikowany wg ogólnych zasad
  • Jaki kurs stosować przy przeliczeniu kwoty brutto z faktury walutowej na PLN
Radosław Kowalski
Prawnik, doradca podatkowy, właściciel kancelarii doradztwa podatkowego, wcześniej kierownik działu windykacji w jednej z największych firm teleinformatycznych. Specjalizuje się w zagadnieniach podatkowych. Autor licznych publikacji, doświadczony wykładowca i szkoleniowiec.
Ekspert:
doradca podatkowy
SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE
Spotkanie online rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa około 25 minut.
Spotkanie jest przeznaczone do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie - 02.03.2021 r., od godz. 9.00.
Tylko zarejestrowani uczestnicy otrzymają dostęp do spotkania.
Osoby, które zapiszą się na spotkanie online, dzień przed otrzymują w osobnym e-mailu link do transmisji.
Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie przewodowe).
FORMULARZ REJESTRACJI

W przypadku jednoosobowych działalności gospodarczych w rozumieniu CEiDG oraz konsumentów w rozumieniu Regulaminu akcji promocyjnej webinarium wpisz „nie dotyczy”.

Zamawiam uczestnictwo w bezpłatnym spotkaniu online:

Kursy walut z podatku dochodowego w VAT. Czy warto stosować

Termin: 2 marca 2021 r., godz. 9.00-9.25


Dane zamawiającego:

© INFOR PL Spółka Akcyjna