Biuro Obsługi Klienta:
801 626 666
ZAPISZ SIĘ
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

23.02.2021 r.

9.00 - 9.25

Mechanizm podzielonej płatności
Temat spotkania:
Aneta Lech
Zapraszamy na bezpłatne spotkanie online
Ekspert

Spotkania odbywają się w formule „na żywo” w każdy wtorek o godzinie 9.00. Przy porannej kawie poruszamy najbardziej aktualne tematy, które stanowią także zasób kompleksowej bazy wiedzy INFORLEX. Rozmawiamy o podatkach, księgowości, rachunkowości, kadrach i płacach. 23 lutego zapraszamy Państwa na wyjątkowe spotkanie online, podczas którego omówimy Mechanizm podzielonej płatności (MPP):

ZAPISZ SIĘ

Serdecznie zapraszamy!

Aby być na bieżąco z proponowanymi przez nas tematami kolejnych spotkań z cyklu Kawa z INFORLEX, prosimy o śledzenie naszych mediów społecznościowych Facebook i Linkedin. Będzie tam możliwość poznania kolejnych tematów spotkań i zapisania się na wydarzenia.

Kawa z INFORLEX - cykl bezpłatnych spotkań online!

  • Mechanizm podzielonej płatności - szanse i zagrożenia
  • Obowiązkowy i dobrowolny mechanizm podzielonej płatności - czego dotyczy obowiązkowy mechanizm podzielonej płatności
  • Jak postępować w przypadku faktur korygujących i faktur zaliczkowych
  • Czy oznaczenie faktury adnotacją mechanizm podzielonej płatności oznacza obowiązek ujęcia takiej faktury w ewidencji VAT (JPK_VAT) z oznaczeniem MPP
  • Jak radzić sobie w praktyce z mechanizmem podzielonej płatności
Aneta Lech
Przede wszystkim praktyk, od ponad 20 lat prowadzi Kancelarię Doradztwa Podatkowego LexAntis oraz Biuro Rachunkowe LexAntis. Znany i ceniony wykładowca, prowadzi wykłady i warsztaty nakierowane na zagadnienia praktyczne i rozwiązywanie problemów. Współpracuje z renomowanymi instytucjami organizującymi szkolenia i warsztaty podatkowe. Autorka licznych artykułów, wywiadów i publikacji z zakresu prawa podatkowego. Specjalizuje się w zakresie podatku VAT, Ordynacji podatkowej, sukcesji oraz transformacji podmiotów gospodarczych łącząc wiedzę i doświadczenie z obszarów prawa gospodarczego, podatkowego i rachunkowości.
Ekspert:
prawnik, doradca podatkowy
SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE
Spotkanie online rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa około 25 minut.
Spotkanie jest przeznaczone do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie - 23.02.2021 r., od godz. 9.00.
Tylko zarejestrowani uczestnicy otrzymają dostęp do spotkania.
Osoby, które zapiszą się na spotkanie online, dzień przed otrzymują w osobnym e-mailu link do transmisji.
Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie przewodowe).
FORMULARZ REJESTRACJI

W przypadku jednoosobowych działalności gospodarczych w rozumieniu CEiDG oraz konsumentów w rozumieniu Regulaminu akcji promocyjnej webinarium wpisz „nie dotyczy”.

Zamawiam uczestnictwo w bezpłatnym spotkaniu online:

Mechanizm podzielonej płatności

Termin: 23 lutego 2021 r., godz. 9.00-9.25


Dane zamawiającego:

© INFOR PL Spółka Akcyjna