Biuro Obsługi Klienta:
801 626 666
ZAPISZ SIĘ
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

19.01.2021 r.

9.00 - 9.25

Najważniejsze zmiany
w prawie pracy 2021
Temat spotkania:
Marek Skałkowski
Zapraszamy na wyjątkowy, noworoczny live!
Ekspert

Kawa z INFORLEX - cykl bezpłatnych spotkań online!


Spotkania odbywają się w formule „na żywo” w każdy wtorek o godzinie 9.00. Przy porannej kawie poruszamy najbardziej aktualne tematy, które stanowią także zasób kompleksowej bazy wiedzy INFORLEX. Rozmawiamy o podatkach, księgowości, rachunkowości, kadrach, płacach oraz HR. 19 stycznia zapraszamy Państwa na wyjątkowy, noworoczny live, w którym omówimy najważniejsze zmiany w prawie pracy w 2021 roku.


Aby być na bieżąco z proponowanymi przez nas tematami kolejnych spotkań z cyklu Kawa z INFORLEX, prosimy o śledzenie naszych mediów społecznościowych Facebook i Linkedin. Będzie tam możliwość poznania kolejnych tematów spotkań i zapisania się na wydarzenia.

ZAPISZ SIĘ

Serdecznie zapraszamy!

Marek Skałkowski
Redaktor naczelny MONITORA prawa pracy i ubezpieczeń, ekspert INFORLEX, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, były pracownik działu porad prawnych Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie. Specjalizuje się w prawie pracy. Autor licznych publikacji.
Ekspert:
SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE
Spotkanie online rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa około 25 minut.
Spotkanie jest przeznaczone do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie - 19.01.2021 r., od godz. 9.00.Tylko zarejestrowani uczestnicy otrzymają dostęp do spotkania.
Osoby, które zapiszą się na spotkanie online, dzień przed otrzymują w osobnym e-mailu link do transmisji.
Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie przewodowe).
FORMULARZ REJESTRACJI

W przypadku jednoosobowych działalności gospodarczych w rozumieniu CEiDG oraz konsumentów w rozumieniu Regulaminu akcji promocyjnej webinarium wpisz „nie dotyczy”.

Zamawiam uczestnictwo w bezpłatnym spotkaniu online:

Najważniejsze zmiany w prawie pracy 2021

Termin: 19 stycznia 2021 r., godz. 9.00-9.25


Dane zamawiającego:

© INFOR PL Spółka Akcyjna