Biuro Obsługi Klienta:
801 626 666
ZAPISZ SIĘ
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

08.12.2020 r.

9.00 - 9.20

Korekta nowego JPK_VAT
Tematem kolejnego spotkania w ramach cotygodniowego cyklu Kawa z INFORLEX będzie:
Zdzisław Modzelewski
Zapraszamy na bezpłatne spotkanie online!
Ekspert

Kawa z INFORLEX - cykl bezpłatnych spotkań online!


Spotkania odbywać się będą w formule „na żywo” w każdy wtorek o godzinie 9.00. Przy porannej kawie poruszymy najbardziej aktualne tematy, które stanowią także zasób kompleksowej bazy wiedzy INFORLEX. Będziemy rozmawiać o podatkach, księgowości, rachunkowości, kadrach, płacach oraz HR. Tematem kolejnego spotkania online będzie Korekta nowego JPK_VAT.


Aby być na bieżąco z proponowanymi przez nas tematami spotkań z cyklu Kawa z INFORLEX, prosimy o śledzenie naszych mediów społecznościowych Facebook i Linkedln. Będzie tam możliwość poznania kolejnych tematów i zapisania się na wydarzenia.


Co ważne, dzisiejszy zapis gwarantuje udział tylko w spotkaniu 8 grudnia br., na kolejne wydarzenia należy ponownie się zapisać.

ZAPISZ SIĘ

Serdecznie zapraszamy!

Zdzisław Modzelewski
Doradca podatkowy, wspólnik praktyki podatkowej GWW Ladziński, Cmoch i Wspólnicy Sp.k. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu podatków pośrednich, ze szczególnym uwzględnieniem podatku od towarów i usług, oraz w zakresie postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych związanych z podatkami pośrednimi. Zajmuje się głównie obsługą podmiotów gospodarczych z sektorów: nieruchomości, handel i dystrybucja, turystyka oraz media. Karierę zawodową rozpoczął w 1996 r., nawiązując współpracę z Instytutem Studiów Podatkowych w Warszawie. W latach 1998-2004 pracował dla firm z wielkiej czwórki. Następnie, pracował dla MMR Consulting, gdzie pełnił jednocześnie funkcję Prezesa Zarządu tej spółki. Od czerwca 2014 r. partner GWW Tax. Jest współautorem wielu publikacji książkowych, w tym m.in. czterech komentarzy do ustawy o VAT, "Leksykonu Fakturowania", a także wielu publikacji prasowych. Jest również cenionym i uznanym wykładowcą, który w czasie swojej praktyki zawodowej przeprowadził ponad tysiąc szkoleń i wykładów, w których uczestnikami byli zarówno pracownicy służb księgowych, pracownicy aparatu skarbowego, doradcy podatkowi, jak i kadra zarządzająca przedsiębiorstw odpowiedzialna za sprawy podatkowe i finansowe.
Doradca podatkowy, wspólnik praktyki podatkowej GWW
Ekspert:
SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE
Spotkanie online rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa około 20 minut.
Spotkanie jest przeznaczone do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie - 08.12.2020 r., od godz. 9.00.Tylko zarejestrowani uczestnicy otrzymają dostęp do spotkania.
Osoby, które zapiszą się na spotkanie online, dzień przed otrzymują w osobnym e-mailu link do transmisji.
Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie przewodowe).
FORMULARZ REJESTRACJI

W przypadku jednoosobowych działalności gospodarczych w rozumieniu CEiDG oraz konsumentów w rozumieniu Regulaminu akcji promocyjnej webinarium wpisz „nie dotyczy”.

Zamawiam uczestnictwo w bezpłatnym spotkaniu online:

Korekta nowego JPK_VAT

Termin: 8 grudnia 2020 r., godz. 9.00-9.20


Dane zamawiającego:

© INFOR PL Spółka Akcyjna