Biuro Obsługi Klienta:
801 626 666
ZAPISZ SIĘ
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

01.12.2020 r.

9.00 - 9.20

Dokumentacja kadrowa w dobie pandemii
Tematem drugiego spotkania w ramach cotygodniowego cyklu Kawa z INFORLEX będzie:
Iwona Wołkiewicz
Zapraszamy na bezpłatne webinarium!

Kawa z INFORLEX - cykl bezpłatnych webinariów!


Spotkania online odbywać się będą w formule „na żywo” w każdy wtorek o godzinie 9.00. Przy porannej kawie poruszymy najbardziej aktualne tematy, które stanowią także zasób kompleksowej bazy wiedzy INFORLEX. Będziemy rozmawiać o podatkach, księgowości, rachunkowości, kadrach, płacach oraz HR. Tematem drugiego spotkania będzie Dokumentacja kadrowa w dobie pandemii.


Aby być na bieżąco z proponowanymi przez nas webinariami z cyklu Kawa z INFORLEX, prosimy o śledzenie naszych mediów społecznościowych Facebook i Linkedln. Będzie tam możliwość poznania kolejnych tematów spotkań i zapisania się na wydarzenia.


Co ważne, dzisiejszy zapis gwarantuje udział tylko w webinarium 1 grudnia br., na kolejne wydarzenia należy ponownie się zapisać.

ZAPISZ SIĘ

Serdecznie zapraszamy!

Iwona Wołkiewicz
Absolwentka Studiów Podyplomowych z Prawa Pracy na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej. Umiejętności trenerskie szkoliła na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego oraz licznych kursach trenerskich. Wieloletni praktyk na stanowiskach Specjalisty ds. Administracji Personalnej, Specjalisty ds. Rozwoju Personelu, HR Business Partner (Coca-Cola, Orange, GTS T-Mobile, MDDP, INFOR). Obecnie Wykładowca na Studiach Podyplomowych Kadry – Płace na UTH im. H. Chodkowskiej oraz trener na kursach i szkoleniach stacjonarnych i internetowych z zakresu prawa pracy oraz prelegent na licznych konferencjach. Z wielką satysfakcją dzieli się ze słuchaczami wiedzą, nie tylko teoretyczną, ale także cenną dla kursantów wiedzą praktyczną. Zajęcia prowadzi metodami interaktywnymi, zachęcając słuchaczy do aktywnego uczestnictwa w kursie.
Ekspert Prawa Pracy, Trener, Wykładowca
SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE
Webinarium rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa około 20 minut.
Webinarium jest przeznaczone do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie - 01.12.2020 r., od godz. 9.00.
Tylko zarejestrowani uczestnicy otrzymają dostęp do webinarium.
Osoby, które zapiszą się na webinarium, dzień przed otrzymują w osobnym mailu link do webinarium.
Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie przewodowe).
FORMULARZ REJESTRACJI

W przypadku jednoosobowych działalności gospodarczych w rozumieniu CEiDG oraz konsumentów w rozumieniu Regulaminu akcji promocyjnej webinarium wpisz „nie dotyczy”.

Zamawiam uczestnictwo w bezpłatnym webinarium:

Dokumentacja kadrowa w dobie pandemii

Termin: 1 grudnia 2020 r., godz. 9.00-9.20


Dane zamawiającego:

© INFOR PL Spółka Akcyjna