Biuro Obsługi Klienta:

801 626 666

WEBINARIUM

Prowadzący

Piotr Wojciechowski

Adwokat, ekspert prawa pracy

Ekspert INFORAKADEMIA.PL, adwokat, ekspert prawa pracy, publicysta. Były Wicedyrektor Departamentu Prawnego w Głównym Inspektoracie Pracy. W latach 1998-2001 pracował w charakterze specjalisty w Departamencie Prawa Pracy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. W ramach prac ministerialnych zajmował się sporządzaniem opinii prawnych, brał udział w pracach nad projektami legislacyjnymi, pisał ekspertyzy na potrzeby Komisji Trójstronnej oraz Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Pracy.

FORMULARZ
Decyduję się na zakup cyklu 2 webinariów (17 i 24 kwietnia)
Cena: 258 zł (brutto)
+ PREZENT: Miesięczny abonament do INFORAKADEMII

+ PREZENT: Miesięczny abonament
do INFORAKADEMII

Szkolenia, które odbędziesz
bezpiecznie w domu

INFORAKADEMIA - platforma z certyfikowanymi szkoleniami, które odbędziesz bezpiecznie w domu. Adresowana jest do księgowych i kadrowych z rynku firm i sektora budżetowego. Zawiera ponad 3 tys. materiałów wideo z zakresu podatków, rachunkowości, prawa pracy i ubezpieczeń. Wśród ostatnio dodanych szkoleń m.in.: Koronawirus a prawo pracy, Biała lista podatników VAT, Koszty w firmie 2020, Ulga B+R - jak skorzystać, PPK w praktyce, Umowy zlecenia 2020.

Aktualna oferta szkoleń na www.inforakademia.pl

Podczas kolejnych webinariów będą poruszane kwestie z zakresu prawa pracy, które na dany dzień szkolenia będą najistotniejsze dla Kadrowych i Przedsiębiorców. Będziemy również odpowiadać na pytania, na które nie zdążyliśmy odpowiedzieć podczas wcześniejszego webinarium.


Retransmisje webinariów Koronawirus a prawo pracy będą na bieżąca wzbogacać zasoby Platformy INFORAKADEMII.

  • 17 kwietnia br. (piątek), godz. 10:00-11:00
  • 24 kwietnia br. (piątek), godz. 10:00-11:00

Terminy webinariów:

KORONAWIRUS

I TARCZA ANTYKRYZYSOWA
a prawo pracy

© INFOR PL Spółka Akcyjna