Biuro Obsługi Klienta:
801 626 666
BEZPŁATNE WEBINARIUM
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Zrównoważony rozwój szansą
na optymalizację kosztów energii

15.06.2021 r.

10.00-11.30

ZAPISZ SIĘ

W programie:

  • Zielona transformacja jako element strategii rozwoju przedsiębiorstw
  • Wpływ polityki zrównoważonego rozwoju na wartość firmy
  • Finansowanie zrównoważonego rozwoju firmy i wspieranie rozwoju nowoczesnych rozwiązań energetycznych z perspektywy dyrektora finansowego
  • DSR jako przykład nowych rozwiązań korzystnych dla firm

Jesteś właścicielem firmy, menedżerem, zarządzasz finansami organizacji? Hasła „zielona transformacja”, „zrównoważony rozwój”, „ESG” kojarzą Ci się z przede wszystkim z kosztami, ostrzejszymi wymogami w prawie, restrykcyjnym podejściem regulatorów i instytucji finansowych?


Podczas webinarium organizowanego wspólnie przez firmy Enel X oraz EY będzie można przekonać się, że zrównoważony rozwój staje się kluczem do sukcesu firm. Wdrażanie koncepcji Sustainability wcale nie oznacza ogromnych wydatków - co więcej, może przynieść korzyści finansowe.


W trakcie spotkania eksperci zaprezentują, jak zielona transformacja biznesu i rozwiązania nowoczesnej energetyki pozwalają uzyskać przewagę konkurencyjną oraz opowiedzą więcej m.in. o kontraktach DSR.

OPIS WEBINARIUM
EKSPERCI
Dyrektor Zarządzający Enel X Polska Sp. z o.o. Od lat aktywnie uczestniczy w rozwoju polskiego rynku energii. Szczególnym obszarem jego kompetencji jest aktywnie działanie na rzecz uczestnictwa odbiorców w rynkach energii i usług systemowych oraz rozwoju źródeł odnawialnych. Ekspert Izby Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii. Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie w sektorze energetycznym, m.in. w STOEN SA, ABB, Alpiq Energy SE, Enel X. Bierze aktywny udział w promowaniu i wdrażaniu w Polsce usług Demand Side Response od 2013 roku, od 2017 roku kieruje działalnością w Polsce Enel X, spółki globalnej grupy energetycznej Enel, największego na świecie agregatora DSR (usług redukcji zapotrzebowania przy deficytach mocy).
Dyrektor Zarządzający Enel X Polska Sp. z o.o.
Jacek Misiejuk
Jarosław Wajer
Lider Działu Energetyki w Polsce oraz regionie CESA,
Partner, Business Consulting, EY Polska
Przygotowywał i wdrażał strategie biznesowe dla największych polskich i międzynarodowych podmiotów gospodarczych. Wśród jego klientów znajdują się: PKN Orlen, Lotos, PGE, Tauron, PSE, PGNiG czy Engie, Vattenfall oraz RWE. Specjalizuje się w pracy dla spółek z sektora energetycznego, a obszarem jego zainteresowanie są w szczególności innowacje i nowe modele biznesowe w energetyce oraz obszar „new mobility” i „smart city”. Ukończył z wyróżnieniem Ekonometrię i Informatykę na Uniwersytecie Gdańskim, posiada uprawnienia biegłego rewidenta, jest członkiem stowarzyszenia ACCA oraz posiadaczem tytułu CFA.

PROWADZĄCA

Kierownik gazetaprawna.pl, dziennikarka i redaktorka
Lidia Raś
SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE
Spotkanie rozpocznie się o godz. 10:00
Osoby, które zapiszą się na spotkanie dzień przed otrzymają maila linkiem do transmisji.
W trakcie trwania spotkania będzie możliwość zadawania pytań
Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie przewodowe).
INFORAKADEMIA
To największa na rynku baza specjalistycznej, codziennie aktualizowanej wiedzy opracowanej przez ekspertów praktyków,
w formie wideoszkoleń, wideoporad i webinariów. Idealny sposób na uzupełnienie wiedzy o zmianach w prawie
FORMULARZ ZAMÓWIENIA
Zamawiam uczestnictwo w webinarium:
Zrównoważony rozwój szansą na optymalizację kosztów energii
Termin: 15 czerwca 2021 r., godz. 10.00-11.30
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest INFOR BIZNES Sp. z o. o. Obowiązek informacyjny - (więcej informacji).
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Enel X Polska Sp. z o.o. Obowiązek informacyjny <br/>
Dane zamawiającego
(podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w webinarium).

Użytkownik ma prawo dostępu do danych osobowych
o czym informujemy w Obowiązku Informacyjnym poniżej.

W przypadku jednoosobowych działalności gospodarczych w rozumieniu CEiDG oraz konsumentów w rozumieniu Regulaminu akcji promocyjnej webinarium wpisz „nie dotyczy”.

W przypadku jednoosobowych działalności gospodarczych w rozumieniu CEiDG oraz konsumentów w rozumieniu Regulaminu akcji promocyjnej webinarium wpisz „nie dotyczy”.

regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.

© INFOR PL Spółka Akcyjna

© INFOR PL Spółka Akcyjna