Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

POBIERZ
BEZPŁATNY E-BOOK

Podpis elektroniczny w Twojej firmie.

Jak zdepapieryzować swój biznes
i zarządzać dokumentami online.

POBIERZ E-BOOK
POBIERZ E-BOOK
POBIERZ E-BOOK

Podpis elektroniczny to dane elektroniczne, których używa się do podpisywania e-dokumentów. Narzędzie to zyskuje coraz większą popularność na rynku nie tylko polskim, ale i w całej Europie. Szczególnie dzisiaj, gdy bezpośrednie spotkania i relacje biznesowe oraz administracyjne są ograniczone, jest bardziej niż pewne, że będzie ono pojawiało się coraz częściej jako zamiennik tradycyjnego podpisu.


Rosnące zainteresowanie e-podpisem nie jest niczym niezwykłym. Nowe technologie obejmują kolejne obszary życia przynosząc swoim użytkownikom wiele korzyści. W ten sposób cyfrowa transformacja nabiera tempa, przy czym e-podpis jest jej istotną częścią.

Podpis elektroniczny to przede wszystkim:
  • Wiążące prawnie umowy.
  • Dokumenty podpisane jednym kliknięciem i umowy zawarte
    w ciągu minut, a nie tygodni.
  • Brak wydatków na materiały biurowe, koszty pocztowe i obsługę papierowego obiegu dokumentów, a więc oszczędności finansowe.
  • Wygodny dostęp do wszystkich dokumentów za pomocą telefonu, laptopa czy tabletu.
  • Odpowiednie zabezpieczenia i kontrola dostępu.
  • Proekologiczne rozwiązanie.

Publikacja “Podpis elektroniczny w Twojej firmie. Jak zdepapieryzować swój biznes i zarządzać dokumentami online” została przygotowana przez ekspertów Autenti - wiodącej w Polsce platformy do składania podpisów online oraz Obserwatorium.biz - polskiej firmy doradczej, wspierającej klientów w procesach cyfrowej transformacji.


E-book został stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, które chcą zmniejszyć lub zlikwidować zużycie papieru
w swoim biznesie i wprowadzić nowoczesne technologie wspierające pracę zdalną. Oprócz praktycznych przykładów użycia e-podpisu,
w poradniku znajdują się również porady prawne wyjaśniające jak i kiedy korzystać z e-podpisu, korzyści ekonomiczne wynikające
z wprowadzenia e-narzędzia, porady techniczne, wypowiedzi ekspertów. Wszystkie informacje zostały przedstawione w przejrzysty
i przystępny sposób, aby pomóc zrozumieć czym jest e-podpis i jak go wprowadzić w swoim przedsiębiorstwie.

POBIERZ E-BOOK
POBIERZ E-BOOK
FORMULARZ ZAMÓWIENIA
Pobieram BEZPŁATNIE e-booka:
Podpis elektroniczny w Twojej firmie. Jak zdepapieryzować swój biznes
i zarządzać dokumentami online.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest INFOR BIZNES Sp. z o. o. Obowiązek informacyjny - (więcej informacji).
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Autenti Sp. z o.o.. Obowiązek informacyjny - (więcej informacji). 

W przypadku jednoosobowych działalności gospodarczych w rozumieniu CEiDG oraz konsumentów w rozumieniu Regulaminu akcji promocyjnej webinarium wpisz „nie dotyczy”.

W przypadku jednoosobowych działalności gospodarczych w rozumieniu CEiDG oraz konsumentów w rozumieniu Regulaminu akcji promocyjnej webinarium wpisz „nie dotyczy”.

© INFOR PL Spółka Akcyjna