Profesjonalnie ludzkim językiem

Doskonała pomoc w zakresie podatków i prawa podatkowego

INFORLEX z blokiem tematycznym zawiera autorskie opracowania i artykuły prof. Witolda Modzelewskiego i ekspertów Instytutu Studiów Podatkowych, które w krótkiej i skondensowanej formie wyjaśniają wszystkie istotne problemy podatkowe.
CZYTAJ WIĘCEJ
TESTUJ BEZPŁATNIE

Blok tematyczny powstał w oparciu o wieloletnie zasoby Serwisu Doradztwo Podatkowe ISP i co tydzień zasilany jest bieżącymi analizami prof. W. Modzelewskiego oraz innych ekspertów.

Blok tematyczny Prawo Podatkowe
ISP – Modzelewski

Prof. dr hab. Witold Modzelewski - Profesor Uniwersytetu Warszawskiego, prezes Instytutu Studiów Podatkowych. Najbardziej znany w kraju specjalista problematyki podatkowej. Doradca podatkowy (nr 00001), radca prawny. Od ponad 30 lat reprezentuje podatników w postępowaniach przed sądami administracyjnymi. Autor ponad 1200 publikacji na tematy podatkowe i prawno-podatkowe.

Kompleksowa baza wiedzy
INFORLEX

INFORLEX z blokiem tematycznym adresowany jest do doradców podatkowych, księgowych, dyrektorów finansowych oraz osób stosujących na co dzień przepisy księgowo – podatkowe. INFORLEX zawiera m.in. akty prawne, porady i artykuły, profesjonalne doradztwo ekspertów, zaawansowane narzędzia i funkcjonalności ułatwiające codzienne obowiązki.

Korzyści z INFORLEX

W INFORLEX codzienne wydanie Dziennika Gazety Prawnej powiązane z pozostałymi zasobami w bazie, tj. aktami prawnymi, artykułami i poradami.

Dziennik Gazeta Prawna

W INFORLEX: MONITOR księgowego,

MONITOR prawa pracy i ubezpieczeń, BIULETYN VAT,

BIULETYN głównego księgowego,

Poradnik Gazety Prawnej.

Fachowe czasopisma branżowe

Gwarantujemy największy na rynku zasób wideoszkoleń z możliwością zdobycia certyfikatów. Proponujemy także bezpłatny udział w webinariach z opcją zadawania pytań ekspertom.

INFORAKADEMIA

Korzystaj z aplikacji INFORLEX na pulpicie Twojego komputera! Dzięki niej błyskawicznie zalogujesz się do produktu, przeczytasz aktualności, skorzystasz z alertu prawnego i wyszukiwarki. Do pobrania na: INFORorganizer.pl

Aplikacja desktopowa

Dla Klientów przygotowaliśmy cztery aplikacje mobilne: Dziennik Gazeta Prawna, AKTY PRAWNE, INFORAKADEMIA oraz E-WYDANIA. Aby w pełni korzystać z aplikacji, wpisz dane, którymi logujesz się do INFORLEX.

Aplikacje mobilne

Testuj bezpłatnie INFORLEX

Testuj bezpłatnie przez 14 dni INFORLEX z blokiem tematycznym Prawo Podatkowe ISP - Modzelewski

© INFOR PL Spółka Akcyjna